Adwokat rozwody

GDAŃSK

Adwokat rozwody - gdańsk

Rozwody wiążą się z załatwieniem ogromnej ilości formalności, które wymagają nie tylko posiadania specjalistycznej wiedzy, ale także cierpliwości. Jako doświadczony adwokat doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy przypadek ma inne podłoże, a za sztywnymi ramami prawa stoją prawdziwi ludzie, ich życie i indywidualne problemy. To dlatego najpierw próbuję wszelkich możliwych środków, aby dwie strony doszły do całkowitego porozumienia. Świadczę pomoc prawną w sprawach o rozwód mieszkańcom Gdańska i okolic, lecz chętnie wykraczam poza te granice.

Dzięki kompleksowej wiedzy opartej na latach doświadczenia mogę zaproponować profesjonalną pomoc w ramach spraw prowadzonych w trybie postępowania cywilnego. Przed przystąpieniem do działania zawsze dogłębnie poznaję sytuację, próbując dowiedzieć się jakie są oczekiwania Klienta i realnie określając szanse. Dzięki gruntownemu przygotowaniu się do sprawy jestem przygotowana na każdą ewentualność, co daje możliwość osiągnięcia sukcesu.

Kancelaria Adwokacka adwokat Dominiki Leszczyńskiej-Wielińskiej z Gdańska specjalizuje się w wielu gałęziach prawa m.in. w prawie rodzinnym. Jako adwokat z doświadczeniem zajmowałam się sprawami o rozwód spełniając założenia i oczekiwania swoich Klientów. Nie poprzestaję na minimum, chcąc uzyskać zawsze najbardziej korzystne rozwiązanie. To dlatego jako adwokat cieszę się zaufaniem Klientów.

Prowadząc sprawy rozwodowe mam na uwadze głównie dobro Klienta. Dbam, aby niemiłe konsekwencje rozwodu rodziców w jak najmniejszym stopniu dotyczyły przede wszystkim dzieci. Przed przystąpieniem do działania zawsze wsłuchuję się w potrzeby i uwagi Klientów.

W ramach moich usług jako adwokat proponuję:

  • szczegółowe porady prawne
  • reprezentację przed sądami i innymi instytucjami
  • sporządzenie niezbędnej dokumentacji, w tym opinii prawnych oraz różnego typu pism sądowych (np. pozwów, apelacji, wniosków, zażaleń)
  • prowadzenie negocjacji ze szczególnym uwzględnieniem korzyści dla Klienta
  • stworzenie wszelkich umów

Moja kancelaria z Gdańska prowadzi szeroką działalność w ramach różnych gałęzi prawa. Do współpracy zapraszam zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Z chęcią reprezentuję wszelkie podmioty przed Sądami, czy instytucjami. Dzięki wszechstronnej wiedzy mogę wieloaspektowo spojrzeć na każdą sprawę i wyegzekwować najlepsze warunki.

Jako adwokat proponuję:

 • rzetelne podejście do każdej sprawy
 • przystępne ceny
 • merytoryczne porady
 • kompleksową pomoc przy rozwodach i innych sprawach

Głównym obszarem działania, gdzie prowadzę rozwody jest Gdańsk, ale jako elastyczny adwokat chętnie podejmę współpracę z osobami spoza tej lokalizacji. Gwarantuję w pełni profesjonalną usługę w oparciu o indywidualne wymagania moich Klientów. Jako adwokat z wszechstronnym doświadczeniem staram się uzyskać pełne zadowolenie Klienta.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

POWRÓT