Adwokat rozwody

GDAŃSK

Adwokat rozwody - gdańsk

Rozwody wiążą się z załatwieniem ogromnej ilości formalności. Jako doświadczony adwokat doskonale zdaję sobie sprawę, że każda sprawa ma inne podłoże, a za sztywnymi ramami prawa stoją prawdziwi ludzie i ich życie. To dlatego najpierw próbuję wszelkich możliwych środków, aby dwie strony doszły do całkowitego porozumienia. Świadczę pomoc prawną w sprawach o rozwód mieszkańcom Gdańska i okolic.

Kancelaria Adwokacka adwokata Dominiki Leszczyńskiej-Wielińskiej z Gdańska specjalizuje się m.in. w prawie rodzinnym. Jako adwokat z doświadczeniem zajmowałam się sprawami o rozwód spełniając założenia i oczekiwania klientów.

Prowadząc sprawy rozwodowe mam na uwadze przede wszystkim dobro klienta. Dbam, aby niemiłe konsekwencje rozwodu rodziców w jak najmniejszym stopniu dotyczyły przede wszystkim dzieci. Przed przystąpieniem do działania zawsze wsłuchuję się w potrzeby i uwagi klientów.

Głównym obszarem działania, gdzie prowdzę rozwody jest Gdańsk, ale jako elastyczny adwokat chętnie podejmę współpracę z osobami spoza tej lokalizacji.

POWRÓT