O mnie

prawnik adwokat gdańsk

PRAWNIK – ADWOKAT – GDAŃSK

Jako prawnik posiadam ponad 10-letnie doświadczenie pracy w Prokuraturze. Ta praktyka w połączeniu z profesjonalną wiedzą pomaga mi w pracy adwokata. Dokładam wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom moich Klientów i uzyskać dla nich najlepsze warunki.

Prowadziłam blisko 2000 spraw, w których niezbędna była profesjonalna pomoc prawnika. Zawsze kierowałam się dobrem Klienta, jednocześnie działając według ściśle określonych norm prawnych. Moje doświadczenie i wszechstronna wiedza mająca przełożenie na sukces.

Jako adwokat prowadziłam sprawy m.in. o kradzieże, rozboje, wymuszenia rozbójnicze, oszustwa, gwałty, molestowania seksualne małoletnich, błędy w sztuce lekarskiej, bójki, pobicia, uszkodzenia ciała, znęcanie się psychiczne i fizyczne, groźby karalne, nękanie, mobbing, znieważenie, zniesławienie, niealimentację, podrobienie dokumentów i wypadki komunikacyjne. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie uciekam od sytuacji trudnych, pomagając Klientom na uzyskanie przed stosownym organem Państwowym zadowalającej decyzji.

Znam mechanizmy działania Prokuratury, Policji i Sądów. Wiedza ta nieoceniona jest w pracy adwokata (prawnika). Wiem jak tę wiedzę wykorzystać dla dobra Klienta.

Głównym obszarem mojego działania jest Gdańsk, a szczególnie dzielnica Wrzeszcz. Moja bogata praktyka jako prawnika pozwoliła mi szczegółowo poznać specyfikę pracy w różnych instytucjach sądownictwa.

Moja Kancelaria Adwokacka położona jest przy al. Grunwaldziej 82 lok. 301, Gdańsk-Wrzeszcz (C.H. Manhattan).

Znam mechanizmy działania Prokuratury, Policji i Sądów. Wiedza ta nieoceniona jest w pracy adwokata (prawnika). Wiem jak tę wiedzę wykorzystać dla dobra Klienta.

Kontakt

Lat doświadczenia
POPROWADZONYCH SPRAW
WSZYSTKIE WYGRANE

NAPISZ DO MNIE

Wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

POWRÓT